كانون جوانان محله ي نبي اكرم (ص)- ���������� �������� ���������� ���������� ������������ ���������� 14

تاریخ: جمعه 31 خرداد 1392 ساعت: 16:08 بازدید: 565 نویسنده: مسئول سايت و روابط عمومي:محمد غفاري فر

روز چهارشنبه مورخ  1392/3/22 سومين جلسه عمومي كانون جوانان منطقه 14 در سالن اجتماعات سراي محله ي ابوذر برگزار گرديد. در اين جلسه اعضاي چارت اصلي كانون جوانان محله ي نبي اكرم به همراه دبير حضور داشتند.

در ابتداي جلسه آقاي ميرسليمي در مورد فعاليت هاي تابستان و در مورد آقاي دبير صحبت كردند كه اگر اين شخص به شوراي شهر بروند مانند سالهاي گذشته كه در شوراي شهر بودند مي توانيم از حمايت هاي ايشان در شوراي شهر استفاده كنيم.بعد از آن خانم خاني درمورد پايلت هاي محله صحبت بسيار مختصري داشتند و پس از صحبت آقاي بختياري در مورد بيان ايده ها و حمايت ايشان كه با واكنش يكي از اعضا و پيچاندن ايشان از جواب دادن همراه شدو آقاي دبير تشريف آوردند.ايشان بدون مقدمه و صحبت از كانون جوانان و اينكه در آينده از آن در شوراي شهر حمايت خواهم كرد يا خير. از قابليت ها و توانايي هاي آقاي قاليباف در  مورد اداره ي شهر و نزديكي خود به ايشان صحبت نمودند. پس از تعريف تمامي خصوصيات آقاي شهردار با واكنش به جا و درست چند تن از اعضا مواجه شدند و ايشان نيز با استفاده از روش پيچاندن به جوانان عزيز پاسخ دادند و پس از اتمام سخنانشان جلسه به اتمام رسيد و جوانان عزيزي كه به بهانه ي ملاقات با قهرمان سيدني و شرح كامل فعاليت هاي تابستان با يك برنامه ي تبليغاتي انتخابات رياست جمهوري مواجه شده بودند.

سالن را ترك كردند. البته قبل از آن در جلسه اي قبل از عيد آقاي گلمكاني هشدار داده بودند كه در اين موضوعات وارد نشويم و چارت منطقه و دبير كل نيز چنين قصدي را نداشتند و مي خواستند تا با استفاده از پتانسيل هاي شوراي شهر كانون جوانان فعاليت هاي خود را با بودجه ي بهتر و امكانات بيشتري ادامه دهد ولي پيش بيني اين كه جلسه انتخاباتي شود و به جاي سخن از حمايت از كانون توسط شوراي شهر سخن از حمايت از شهردار براي رسيدن خود شخص به شوراي شهر شود را نكرده بودند.

سومين جلسه ي عمومي كانون جوانان

 موضوعات:

بر چسب: , , , , , ,
-سومين-جلسه-عمومي-كانون-جوانان-منطقه-14 -سومين-جلسه-عمومي-كانون-جوانان-منطقه-14 -سومين-جلسه-عمومي-كانون-جوانان-منطقه-14 -سومين-جلسه-عمومي-كانون-جوانان-منطقه-14 -سومين-جلسه-عمومي-كانون-جوانان-منطقه-14 امتیاز : 511 دیدگاه(0)

ارسال نظر

نام شما
وب سایت
پست الکترونیک
پیام
درج شکلک
نظر خصوصی
کد امنیتی

نظرات


صفحات نظرات
1 |